recenzje,  zabawki

Recenzja #1 – skórzany pejcz Feelosophia

Witaj,

dzisiaj zdecydowałam się na zaprezentowanie gadżetu, który kupiłam pod koniec kwietnia – skórzanego pejcza marki Feelosophia. Jest to recenzja niesponsorowana.

Na początek wspomnę o tym, że nie miałam do czynienia z zawrotną ilością tego typu zabawek, zapewne dlatego, że nie uważam się za sadystkę i sprawianie fizycznego bólu uległemu nie jest czymś, co jest na pierwszym miejscu listy moich ulubionych femdomowych czynności. Mimo wszystko od czasu do czasu lubię troszkę poznęcać się nad pieskiem, nie wspominając o momentach, w których czymś zawini i muszę go ukarać. Wtedy jedną z moich ulubionych praktyk jest wymierzanie lania na jego bezbronne pośladki – czasem bambusowymi kijkami, innego razu pasem, palcatem – najczęściej jednak używam do tego pejcza.

Jakiego pejcza szukałam?

 • Na pewno trwałego – nie zabaweczki z allegro, która rozwali się po jednej sesji (chyba każdy z nas na początku swojej drogi skusił się na takie „cacko”)
 • W rozsądnej cenie – (oczywiście każdy dysponuje innym budżetem i jest w stanie przeznaczyć różną kwotę na zabawki), ja szukałam pejcza nie z najniższej półki cenowej, ale też nie takiego, który stałby się najdroższą zabawką w mojej kolekcji
 • Zostawiającego porządne ślady, ale nie takiego, by od jednego uderzenia mój K. zwiał gdzie pieprz rośnie (choć on i tak źle znosi nawet lekkie uderzenia…;)

Na stronie n69.pl udało mi się znaleźć pejcz, który spełnił moje oczekiwania: https://n69.pl/feelosophia-please-thomas-skorzany-pejcz-czarny

Możemy tam przeczytać taki opis producenta:

„Feelosophia Please Thomas to skórzany pejcz wykonany ze skóry naturalnej. Delikatna i przyjemna struktura pejcza świetnie sprawdzi się w erotycznych pieszczotach całego ciała. Pejcz składa się z 14 rzemyków o długości 40 cm owiniętych eleganckim uchwytem, który umożliwia wygodne posługiwanie się gadżetem erotycznym. Skórzany pejcz to obowiązkowy dodatek do seksu w stylu BDSM i nie tylko. To idealny sposób na podgrzanie atmosfery w sypialni!”

Po otworzeniu paczki od razu wypróbowałam pejczyk na moim K., jednak ciekawość zaprowadziła mnie do czegoś, co część Domin niewątpliwie uznałoby za skandal i poniżenie, jednak ja biorę to na wesoło. Poprosiłam K., żeby uderzył mnie w pupę nową zabawką, abym mogła się przekonać, czy ma podstawy do takich jęków bólu, jakimi mnie uraczył. Najpierw uderzył raz bardzo lekko, więc rozkazałam „mocniej”. I tutaj wykazał się dosłownym słuchaniem moich rozkazów, bo uderzył mnie tak mocno, że zwinęłam się z bólu, a efekt prezentował się tak:

Oczywiście dostał za to karę i moją wściekłość do końca wieczoru… No i obietnicę dostawania owym pejczem codziennie przez najbliższy tydzień. Można jednak rzec, że pejczyk został dobrze przetestowany. A wszystkich zbulwersowanych wyznawców „jedynego słusznego bdsm” przepraszam za opisanie takiego skandalicznego procederu. 😉

Do pudełka dołączona była ulotka, w której zaprezentowano inne produkty

Po prawie miesiącu użytkowania mogę powiedzieć, że produkt spełnił moje oczekiwania. Na ten moment jest w idealnym stanie, zobaczymy jak przetrwa próbę czasu i większej ilości użyć. Za jakiś czas chętnie wypróbuję inne gadżety marki Feelosophia. Jakie zabawki proponujecie bym przetestowała i opisała w przyszłych wpisach?

Całusy, Sophie.

komentarze 3

 • Maria_Angela

  Wiadomo że K przesadza i wcale nie wymierzasz tak dotkliwej kary 😉 A to że sam tak przywalił to no cóż.. Niech znosi kary za to 🙂

 • Thallion

  Sama strona sklepu całkiem spoko, może też na coś się skuszę. Co do zabawek które bym proponował…. Mnie zawsze zastanawiały żele wydłużające/opóźniajace wytrysk. Chodzi mi tutaj stricte o używanie takich gadżetów w ramach chastity i edgingu partnera:)
  Na allegro można znaleźć produkty ze wspaniałym opisem gdzie nawet skład nie jest podany. Na stronie podanej przez Pani wszedłem w 1 ofertę i jest ze składem, więc bingo. Wzbudza to znacznie większe zaufanie:)
  Czyniąc długie pytanie krótkim, czy są osoby, które stosowały takie zabawki w tego rodzaju praktykach i czy to działa i na ile działa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona zawiera treści dla dorosłych Czy jesteś osobą pełnoletnią?