fetlife,  pytania

Dlaczego własna strona?

Witam Cię na moim blogu. Myśl o założeniu go kiełkowała w mojej głowie od kilku miesięcy, nie byłam jednak do niej przekonana. W ostatnich miesiącach sporo udzielałam się na polskim forum dotyczącym cuckoldu, dodawałam tam zdjęcia, relacje. Później przerzuciłam się na moje konto na Fetlife, które zaniedbałam (klikając w ikonkę serduszka u góry strony, zostaniesz do niego przeniesiony). Wróciłam do udzielania się, m.in. założyłam wątek na grupie „Femdom Polska”. Dostałam sporo nowych wiadomości prywatnych, co zmotywowało mnie do przekopania się przez sterty tych starszych, których dotąd nie odczytywałam, no i oczywiście odpisania na te nowe. Wiele z nich to słowa pochwały, gratulacje na temat mojego związku. Jednak znaczna część wiadomości, które mam w skrzynce, to pytania. Pytania które cały czas się powtarzają.

Oto niektóre z nich:

„Czy od zawsze byłaś dominująca, tzn. czy siedziało to w Tobie czy też spróbowałaś i Ci się spodobało?”

„Jakie masz plany w stosunku do swojego partnera, czy zakaz orgazmu będzie permanentny i uległy już nigdy nie zazna penetracji?”

„Napisałaś, że sprawia Ci wielką przyjemność karanie uległego i upokarzanie go także publicznie ale równocześnie, że nie ma to wpływu na miłość między wami. Mimo, że on już nie jest na tym samym poziomie co Ty, jego rola jest sprowadzona do pozycji sługi. To jak to się przekłada na codzienną relację opartą na miłości. Bardzo chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.”

„Pytanie o karanie publiczne. Jak ono wygląda w waszym przypadku i jak uległy to znosi. To znaczy czy ma duży opór przed tym czy poddaje się temu bezwarunkowo bo Ty tak chcesz i już.”

„Czy myślała Pani o prowadzeniu bloga lub czegoś podobnego o Pani związku z uległym? Ja jestem bardzo ciekawy jak wam idzie odkrywanie cuckoldu i myślę, że jest więcej takich osób jak ja.”

„Kto zaproponował klimat cuckold i jak wyglądała droga do tego?”

„Ogromnie intryguje mnie Wasz aspekt „daily”.
Na ile jest dla Ciebie fajne, klimatyczne, spełniające adorowanie stóp przez uległego po przyjściu do domu?”

„Jak się u was sprawdza taki model związkowy gdzie Ty decydujesz o wszystkim i dominujesz? Nie nudzi się, nie ma czasami momentów słabości, że jednak się nie chce?”

Wszystkie powyższe cytaty pochodzą z mojej skrzynki odbiorczej na Fetlife. To tylko część z pytań, które otrzymuję. Wychodząc więc naprzeciw Waszym potrzebom, mam w planach opisać na blogu między innymi:

– początki mojego związku z obecnym partnerem,
– jak przez ostatnie lata rozwijaliśmy się w Femdomie,
– pierwsze nieudane próby FLR i jak ostatecznie doszło do przemiany naszego związku w FLR,
– jakie Femdomowe praktyki lubię najbardziej,
– kto zaproponował Cuckold i jak ta praktyka wpływa na związek,
i wiele, wiele innych.

Przerywnikiem w tematycznych wpisach będą niesponsorowane recenzje gadżetów erotycznych, których bardzo lubię używać. Chętnie przyjmę propozycje na kolejne wpisy, jeśli jest coś, co bardzo Cię intryguje, a czego nie wymieniłam, napisz komentarz!

Całusy, Sophie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona zawiera treści dla dorosłych Czy jesteś osobą pełnoletnią?